| Артикул | 23398 |
| Вага | 178.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01363 |
| Вага | 2.21 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | сер00007 |
| Вага | 199.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01417 |
| Вага | 2.88 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05475 |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Опал |
| Артикул | 23464и |
| Вага | 27.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | кол01446 |
| Вага | 3.09 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0109lg |
| Вага | 1.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | пб0111lg |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | пб0091cha |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0122gm |
| Вага | 0.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | пб0126gm |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | к06185 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0129gm |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір, Уваровит |
| Артикул | пб0133gm |
| Вага | 2.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | пб0127gm |
| Вага | 1.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | пб0128gm |
| Вага | 0.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0114lg |
| Вага | 0.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | п00884 |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05817 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | пб0148ri |
| Вага | 0.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0145ri |
| Вага | 0.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0147ri |
| Вага | 1.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0163ri |
| Вага | 1.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | п03241 |
| Вага | 5.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | колб0072di |
| Вага | 4.35 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | с06186 |
| Вага | 1.21 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01435 |
| Вага | 2.55 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01447 |
| Вага | 2.75 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |