| Артикул | пб0188ri |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | 18849 |
| Вага | 7.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0191ri |
| Вага | 1.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0183ri |
| Вага | 0.91 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0187ri |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0189ri |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0190ri |
| Вага | 0.92 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0205lg |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, З натуральними каменями |
| Артикул | пб0198са |
| Вага | 3.01 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, З натуральними каменями |
| Артикул | пб0236ri |
| Вага | 0.89 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | к05562 |
| Вага | 2.93 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | пб0231ri |
| Вага | 1.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0212mr |
| Вага | 0.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0241ri |
| Вага | 0.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0235ri |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | к06278 |
| Вага | 3.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Циркон SWAROVSKI |
| Артикул | пб0217nl |
| Вага | 0.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0232ri |
| Вага | 0.75 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0228ri |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | п03162 |
| Вага | 0.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05275 |
| Вага | 2.05 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02351 |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | пб0017 |
| Вага | 0.87 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | п110 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | P001041 |
| Вага | 1.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | 163087ch |
| Вага | 0.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | EKD1006 |
| Вага | 1.31 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | к06969 |
| Вага | 4.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | MP8612Cgmk |
| Вага | 2.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | с08745 |
| Вага | 3.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |