| Артикул | сер00017 |
| Вага | 466.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09243 |
| Вага | 1.74 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | порт.утюг |
| Вага | 618.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с01007 |
| Вага | 0.99 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05227 |
| Вага | 5.01 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05340 |
| Вага | 1.21 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05663 |
| Вага | 5.87 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05447 |
| Вага | 1.16 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05591 |
| Вага | 1.39 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05844 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | сер00051 |
| Вага | 192.78 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сер00061ам |
| Вага | 3765.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06267 |
| Вага | 1.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06457 |
| Вага | 2.12 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06456 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06684 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06711 |
| Вага | 3.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Опал |
| Артикул | 23113 |
| Вага | 253 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06983 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07041 |
| Вага | 3.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 23110 |
| Вага | 510.98 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |