| Артикул | кб03047 |
| Вага | 2.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | 23115 |
| Вага | 460.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 23112 |
| Вага | 629.47 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сер00056 |
| Вага | 338 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 501715 |
| Вага | 3.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | с08367 |
| Вага | 6.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05216 |
| Вага | 3.19 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Піроп (гранат) |
| Артикул | с05412 |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 122182 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06172 |
| Вага | 4.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06457 |
| Вага | 2.12 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06456 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122630 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | гол.кабан. |
| Вага | 159.25 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09243 |
| Вага | 1.74 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | хруст.белка |
| Вага | 342.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сер00052 |
| Вага | 165 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |