| Артикул | к266 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с05591 |
| Вага | 1.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к322 |
| Вага | 3.22 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с05122 |
| Вага | 5.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кб0071як |
| Вага | 5.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сер00052н |
| Вага | 1192.95 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05307 |
| Вага | 1.23 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06556 |
| Вага | 1.74 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06185 |
| Вага | 1.06 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122497 |
| Вага | 5.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06254 |
| Вага | 2.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06288 |
| Вага | 3.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06310 |
| Вага | 2.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кб0237 |
| Вага | 2.21 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | R3974Sda |
| Вага | 3.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | порт.мальч |
| Вага | 632.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб0191ca |
| Вага | 1.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0236 |
| Вага | 2.74 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | 23108 |
| Вага | 274 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | попуг.ветка |
| Вага | 338 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | Y021 |
| Вага | 2.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0188nl |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | км0396 |
| Вага | 3.21 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | км0249 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | с08057 |
| Вага | 2.49 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к0500тк |
| Вага | 3.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |