| Артикул | с02826 |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05450 |
| Вага | 2.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06070 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06198 |
| Вага | 1.14 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122629 |
| Вага | 4.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06713 |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06709 |
| Вага | 3.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06708 |
| Вага | 3.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 23111 |
| Вага | 478.46 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07039 |
| Вага | 3.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кб0477lg |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0511м |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | к07958 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к07988 |
| Вага | 1.31 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | сер00044к |
| Вага | 1411.49 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132874 |
| Вага | 0.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05762 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к08113 |
| Вага | 4.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сер00035 |
| Вага | 951.63 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к03097 |
| Вага | 2.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к03126 |
| Вага | 5.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к02205 |
| Вага | 7.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к02642 |
| Вага | 6.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | сер00052н |
| Вага | 1192.95 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |