| Артикул | с01880 |
| Вага | 3.19 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 121788 |
| Вага | 4.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05264 |
| Вага | 4.19 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05485 |
| Вага | 3.62 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Малахіт |
| Артикул | R12484Saj |
| Вага | 6.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | с06049 |
| Вага | 1.19 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | MR18824gm |
| Вага | 2.86 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | 122468 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к409 |
| Вага | 4.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | с06194 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к540jo |
| Вага | 5.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | MR16801gm |
| Вага | 4.81 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | R01757mi |
| Вага | 3.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | R12304DSaj |
| Вага | 3.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | R01555mi |
| Вага | 3.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | порт.мальч |
| Вага | 632.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб03041 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | обрб0002 |
| Вага | 2.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | 23108 |
| Вага | 274 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | попуг.ветка |
| Вага | 338 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 23115 |
| Вага | 460.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 23112 |
| Вага | 629.47 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05511 |
| Вага | 3.46 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05541 |
| Вага | 0.88 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | R25296 |
| Вага | 5.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | к684 |
| Вага | 6.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | кб02896 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | сер00056 |
| Вага | 338 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |