| Артикул | 141790 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | zaponki2 |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | zaponki1 |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 10058 |
| Вага | 15.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пир00223 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01255Н |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | пир00237 |
| Вага | 0.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 133102 |
| Вага | 5.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03285 |
| Вага | 1.19 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01254D |
| Вага | 1.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01255Т |
| Вага | 1.59 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03251 |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04188 |
| Вага | 1.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пир00236 |
| Вага | 1.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б03336 |
| Вага | 15.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03268 |
| Вага | 0.99 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 132982 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03424 |
| Вага | 0.88 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01255С |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03214 |
| Вага | 2.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07155 |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол00851 |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | пир00260 |
| Вага | 1.06 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03766 |
| Вага | 1.12 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пир00222 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |