| Артикул | кол01255С |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | ц00055-4 |
| Вага | 8.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пир00238 |
| Вага | 0.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01256В |
| Вага | 1.57 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112283сл |
| Вага | 6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03273 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | пир00234 |
| Вага | 0.89 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 23130 |
| Вага | 970.77 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 23099d |
| Вага | 1538.57 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 23127 |
| Вага | 698.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 23135 |
| Вага | 317.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 23136 |
| Вага | 91.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07013 |
| Вага | 3.23 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01254В |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 23129 |
| Вага | 741.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03014 |
| Вага | 1.57 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 23133 |
| Вага | 262 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пир00226 |
| Вага | 0.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п02973 |
| Вага | 2.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 23132 |
| Вага | 181.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03242 |
| Вага | 0.59 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03145 |
| Вага | 0.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01164В |
| Вага | 1.42 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04653 |
| Вага | 24.19 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03280 |
| Вага | 2.02 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 23481 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |