| Артикул | 141918 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 905-01606 |
| Вага | 3.33 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б05736 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141863 |
| Вага | 4.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141804 |
| Вага | 4.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141802 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141572 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141848 |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141849 |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04797 |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04905 |
| Вага | 1.89 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05332 |
| Вага | 3.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05367 |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04902 |
| Вага | 1.95 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04389 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04795 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05120 |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141611 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04796 |
| Вага | 1.54 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141789 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141625 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 905-01603 |
| Вага | 2.46 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (натуральні), З каменями |
| Артикул | 905-01585 |
| Вага | 2.68 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 905-01592 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04886 |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04794 |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04904 |
| Вага | 2.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04882 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04880 |
| Вага | 1.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |