| Артикул | с06399 |
| Вага | 2.43 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06353 |
| Вага | 8.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122539 |
| Вага | 5.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06447 |
| Вага | 7.62 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06405 |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с06465 |
| Вага | 5.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06410 |
| Вага | 3.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06454 |
| Вага | 1.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122572 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06508 |
| Вага | 6.2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06676 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06681 |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06768 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 122693 |
| Вага | 4.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06705 |
| Вага | 3.14 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05286 |
| Вага | 5.02 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06892 |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06936 |
| Вага | 2.98 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06919 |
| Вага | 2.73 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06927 |
| Вага | 2.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06922 |
| Вага | 3.02 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06947 |
| Вага | 1.37 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06956 |
| Вага | 5.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06958 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06974 |
| Вага | 2.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06996 |
| Вага | 2.52 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06984 |
| Вага | 1.54 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05926 |
| Вага | 4.24 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08528 |
| Вага | 3.96 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Аметист |
| Артикул | с07017 |
| Вага | 6.49 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |