| Артикул | 122822 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07153 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07319 |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07199 |
| Вага | 1.57 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07107 |
| Вага | 3.61 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07213 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05595 |
| Вага | 6.41 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06749 |
| Вага | 3.41 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07347 |
| Вага | 3.06 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с01934 |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07409 |
| Вага | 3.82 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0349y |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с07468 |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123019 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07458 |
| Вага | 5.33 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06940 |
| Вага | 4.2 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 123058 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 2065/1р-CZ |
| Вага | 4.24 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07105 |
| Вага | 2.28 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123057 |
| Вага | 6.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07581 |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07575 |
| Вага | 2.52 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07653 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 2112/9р-GAG |
| Вага | 1.35 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Агат, З каменями |
| Артикул | 2112/9p-HSPH |
| Вага | 2.49 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | 123136 |
| Вага | 0.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |