| Артикул | с07758 |
| Вага | 1.31 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08669 |
| Вага | 5.07 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08676 |
| Вага | 2.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08527 |
| Вага | 3.98 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Аметист |
| Артикул | сб0528gm |
| Вага | 1.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | с08782 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08551 |
| Вага | 4.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08854 |
| Вага | 7.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08860 |
| Вага | 4.71 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08863 |
| Вага | 2.22 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0567sm |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08919 |
| Вага | 2.71 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09031 |
| Вага | 4.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05184 |
| Вага | 2.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08952 |
| Вага | 4.53 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 4992 |
| Вага | 1.16 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07921 |
| Вага | 1.24 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08163 |
| Вага | 0.77 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 121311 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с02439 |
| Вага | 3.02 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с03916 |
| Вага | 6.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | с04479 |
| Вага | 5.72 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с04863 |
| Вага | 4.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | сб0091cha |
| Вага | 2.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | с05097 |
| Вага | 3.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с02404 |
| Вага | 1.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Топаз |
| Артикул | с01928 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05458 |
| Вага | 4.46 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05526 |
| Вага | 5.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |