| Артикул | с09502 |
| Вага | 2.75 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09505 |
| Вага | 2.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09503 |
| Вага | 3.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123365 |
| Вага | 4.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123420 |
| Вага | 5.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09500 |
| Вага | 3.64 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09504 |
| Вага | 3.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2475/1р-HSPH |
| Вага | 4.44 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | с04860 |
| Вага | 3.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с09498 |
| Вага | 5.66 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 40067 |
| Вага | 0.56 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 40070 |
| Вага | 0.49 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06048 |
| Вага | 1.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07770 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06325 |
| Вага | 2.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Опал |
| Артикул | 40034 |
| Вага | 0.52 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05032 |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123368 |
| Вага | 4.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09494 |
| Вага | 5.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09495 |
| Вага | 4.19 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09491 |
| Вага | 5.48 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05541 |
| Вага | 5.04 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06300 |
| Вага | 1.39 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09492 |
| Вага | 4.23 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09130 |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08991 |
| Вага | 3.13 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06328 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Опал |
| Артикул | с06934 |
| Вага | 2.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |