| Артикул | с09441 |
| Вага | 9.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 7323 |
| Вага | 14.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08877 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08951 |
| Вага | 3.17 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123422 |
| Вага | 5.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09438 |
| Вага | 2.86 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09509 |
| Вага | 5.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09164 |
| Вага | 2.82 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06402 |
| Вага | 1.99 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06712 |
| Вага | 1.57 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09467 |
| Вага | 2.79 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09460 |
| Вага | 2.82 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122754 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07152 |
| Вага | 0.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08665 |
| Вага | 2.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09356 |
| Вага | 5.54 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09447 |
| Вага | 2.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 2546/1р-QSWB |
| Вага | 2.56 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | с08915 |
| Вага | 1.93 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні), З каменями |
| Артикул | с08916 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні), З каменями |
| Артикул | с09408 |
| Вага | 3.41 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09407 |
| Вага | 5.58 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09406 |
| Вага | 4.65 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с04575 |
| Вага | 1.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с04834 |
| Вага | 2.61 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07110 |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09404 |
| Вага | 5.05 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |