| Артикул | с09296 |
| Вага | 3.04 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123249 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08204 |
| Вага | 1.02 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08216 |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09358 |
| Вага | 3.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09357 |
| Вага | 5.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09354 |
| Вага | 4.86 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08100 |
| Вага | 1.28 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08885 |
| Вага | 0.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08538 |
| Вага | 1.94 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09328 |
| Вага | 3.76 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09469 |
| Вага | 3.27 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09470 |
| Вага | 3.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05405 |
| Вага | 1.19 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06828 |
| Вага | 3.23 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09466 |
| Вага | 3.08 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09468 |
| Вага | 2.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09461 |
| Вага | 3.27 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07963 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08317 |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08552 |
| Вага | 1.88 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09456 |
| Вага | 3.46 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09455 |
| Вага | 3.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09454 |
| Вага | 3.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с02316 |
| Вага | 1.54 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06364 |
| Вага | 3.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | с09448 |
| Вага | 1.31 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09442 |
| Вага | 3.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06384 |
| Вага | 0.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06790 |
| Вага | 5.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |