| Артикул | с08555 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07166 |
| Вага | 4.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2112/1p-QSWB |
| Вага | 4.18 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Кварц, З каменями |
| Артикул | 123541 |
| Вага | 5.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09679 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1714ч |
| Вага | 0.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1716ч |
| Вага | 0.3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1711ч |
| Вага | 0.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2588/1р-CZч |
| Вага | 1.45 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 902-01290 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 902-00103 |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 902-01584 |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 902-01062 |
| Вага | 3.78 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122536 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 544 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08168 |
| Вага | 1.89 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні), З каменями |
| Артикул | с08514 |
| Вага | 2.71 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | с08554 |
| Вага | 0.93 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 520303Е |
| Вага | 2.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | с09501 |
| Вага | 3.55 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09481 |
| Вага | 5.03 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | з40067ч |
| Вага | 0.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | з40001к |
| Вага | 0.59 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09297 |
| Вага | 4.59 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2529/1p-HSPH |
| Вага | 4.46 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |