| Артикул | 008220 |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09705 |
| Вага | 2.48 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09017 |
| Вага | 5.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09552 |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08232 |
| Вага | 2.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 109410 |
| Вага | 1.81 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08613 |
| Вага | 1.18 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08014 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | OR116110 |
| Вага | 2.83 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 008250 |
| Вага | 2.91 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08224 |
| Вага | 2.82 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122546 |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 064510 |
| Вага | 2.12 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | OR111550 |
| Вага | 3.14 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08473 |
| Вага | 1.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09690 |
| Вага | 3.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні), З каменями |
| Артикул | с09691 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | 123556 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | OR116411 |
| Вага | 2.33 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123560 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123557 |
| Вага | 4.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | OR126110 |
| Вага | 3.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123553 |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123554 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123559 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | OR124010ч |
| Вага | 3.49 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123555 |
| Вага | 3.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123558 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123549 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |