| Артикул | с06034 |
| Вага | 1.31 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08376 |
| Вага | 2.51 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08438 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09645 |
| Вага | 2.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09644 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | з40102ч |
| Вага | 0.49 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09640 |
| Вага | 0.89 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09641 |
| Вага | 0.84 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06068 |
| Вага | 0.92 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1719ч |
| Вага | 0.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08351 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08352 |
| Вага | 1.91 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1710ч |
| Вага | 0.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08466 |
| Вага | 2.27 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 40024.2 |
| Вага | 1.97 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2580/1р-CZ |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08521 |
| Вага | 5.59 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08620 |
| Вага | 2.22 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2588/1р-CZ |
| Вага | 1.48 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 40023 |
| Вага | 2.21 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 902-01373 |
| Вага | 5.62 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2635/1р-QGR |
| Вага | 2.77 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Кварц, З каменями |
| Артикул | 40014 |
| Вага | 1.59 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122906 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 058310 |
| Вага | 2.01 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123517 |
| Вага | 4.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 40022 |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с03686 |
| Вага | 2.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |