| Артикул | 1718ж |
| Вага | 0.35 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08398 |
| Вага | 2.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08436 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08621 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1718ч |
| Вага | 0.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08726 |
| Вага | 4.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | з40107ч |
| Вага | 0.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | з40104ч |
| Вага | 0.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 4904п |
| Вага | 1.07 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08041 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 40107 |
| Вага | 0.31 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 40102с |
| Вага | 0.41 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 902-01568 |
| Вага | 3.14 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 902-01613 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 902-01587 |
| Вага | 1.04 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 902-01056 |
| Вага | 0.89 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 902-00620 |
| Вага | 2.03 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07953 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07941 |
| Вага | 5.73 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09165 |
| Вага | 4.99 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 902-01297 |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 902-01278 |
| Вага | 2.18 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 064590 |
| Вага | 2.19 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 902-00670 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с01414 |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 902-00091 |
| Вага | 1.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09612 |
| Вага | 0.99 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123304 |
| Вага | 6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08786 |
| Вага | 2.01 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08925 |
| Вага | 6.55 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |