| Артикул | 123548 |
| Вага | 4.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123543 |
| Вага | 4.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123544 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123542 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09684 |
| Вага | 3.92 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 087610 |
| Вага | 4.25 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09685 |
| Вага | 4.02 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | OR121290 |
| Вага | 1.61 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08281 |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09680 |
| Вага | 2.71 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06095 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08663 |
| Вага | 4.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | OR124010 |
| Вага | 3.43 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 008220ч |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | OR120810 |
| Вага | 3.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | OR133010 |
| Вага | 3.45 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07046 |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | OR116150 |
| Вага | 1.27 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123531 |
| Вага | 7.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123530 |
| Вага | 5.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123528 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | OR110510 |
| Вага | 3.43 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09112 |
| Вага | 2.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09666 |
| Вага | 3.81 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07652 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09665 |
| Вага | 3.04 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | OR111590 |
| Вага | 2.96 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |