| Артикул | с08548 |
| Вага | 4.2 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08741 |
| Вага | 4.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08755 |
| Вага | 4.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08876 |
| Вага | 2.42 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08677 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08870 |
| Вага | 2.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с929 |
| Вага | 9.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0476ca |
| Вага | 5.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Корал |
| Артикул | сб0026ca |
| Вага | 7.3 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант, Корал |
| Артикул | с08678 |
| Вага | 2.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |