| Артикул | с08583 |
| Вага | 5.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | с08547 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с09585 |
| Вага | 2.84 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09584 |
| Вага | 2.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09583 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08548 |
| Вага | 4.2 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0488м |
| Вага | 4.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с09582 |
| Вага | 3.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09581 |
| Вага | 3.09 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09580 |
| Вага | 3.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08688 |
| Вага | 4.74 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09579 |
| Вага | 3.68 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09578 |
| Вага | 3.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09525 |
| Вага | 3.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123331 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09574 |
| Вага | 0.49 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09570 |
| Вага | 3.97 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Перидот (хризоліт), Цитрин, З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | 344971121 |
| Вага | 2.26 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 345231121 |
| Вага | 2.26 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 345251321 |
| Вага | 2.24 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 344661121 |
| Вага | 2.26 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 344881121 |
| Вага | 1.93 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 345241321 |
| Вага | 3.04 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 344671121 |
| Вага | 2.23 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 344901121 |
| Вага | 2.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 344891121 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 344681121 |
| Вага | 2.01 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 344701121 |
| Вага | 2.04 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |