| Артикул | с08502 |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08484 |
| Вага | 4.42 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | сб0654ri |
| Вага | 2.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0656ri |
| Вага | 4.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0657ri |
| Вага | 2.48 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0660ri |
| Вага | 2.19 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0676mi |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0675mi |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08705 |
| Вага | 2.48 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08785 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | сб0680mi |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0677mi |
| Вага | 5.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0678mi |
| Вага | 3.42 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | с05704 |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | сб0679mi |
| Вага | 1.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0670ca |
| Вага | 2.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0672ca |
| Вага | 3.02 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с07558 |
| Вага | 4.01 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07579 |
| Вага | 3.12 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0668ca |
| Вага | 3.66 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0666ca |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с07915 |
| Вага | 6.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | сб0673ca |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08061 |
| Вага | 2.11 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08230 |
| Вага | 2.76 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0674ca |
| Вага | 3.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0609mi |
| Вага | 2.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0549mi |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08315 |
| Вага | 2.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08478 |
| Вага | 5.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |