| Артикул | 902-00103 |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08906 |
| Вага | 2.09 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09165 |
| Вага | 4.99 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | сб0410nl |
| Вага | 3.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 902-01297 |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 902-01278 |
| Вага | 2.18 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 064590 |
| Вага | 2.19 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08223 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 902-00670 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с01414 |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 902-00091 |
| Вага | 1.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09612 |
| Вага | 0.99 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08504 |
| Вага | 3.37 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2333/1р-PWT |
| Вага | 4.09 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 123304 |
| Вага | 6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08786 |
| Вага | 2.01 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08925 |
| Вага | 6.55 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | 123066 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | с07875 |
| Вага | 6.72 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | сб0653ri |
| Вага | 4.7 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0649lg |
| Вага | 2.26 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0650nl |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08347 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | сб0665ca |
| Вага | 1.06 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0663cha |
| Вага | 3.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0662cha |
| Вага | 2.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 40017 |
| Вага | 2.46 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | сб0651nl |
| Вага | 2.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0652nl |
| Вага | 2.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | с08447 |
| Вага | 4.65 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |