| Артикул | 123517 |
| Вага | 4.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 40022 |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 333341421 |
| Вага | 2.39 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | 322983121 |
| Вага | 2.98 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 333843122 |
| Вага | 2.69 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 334391122 |
| Вага | 3.34 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с03686 |
| Вага | 2.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 1718ж |
| Вага | 0.35 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08398 |
| Вага | 2.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08436 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08621 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1718ч |
| Вага | 0.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | OR130930 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 333821122 |
| Вага | 2.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08726 |
| Вага | 4.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | з40107ч |
| Вага | 0.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | з40104ч |
| Вага | 0.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 4904п |
| Вага | 1.07 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08041 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 40107 |
| Вага | 0.31 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 40102с |
| Вага | 0.41 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 902-01568 |
| Вага | 3.14 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05297 |
| Вага | 4.04 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Цитрин |
| Артикул | 902-01613 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 902-01587 |
| Вага | 1.04 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 500047Е |
| Вага | 1.45 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 902-01056 |
| Вага | 0.89 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 902-00620 |
| Вага | 2.03 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07953 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07941 |
| Вага | 5.73 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |