| Артикул | 40024.2 |
| Вага | 1.97 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08521 |
| Вага | 5.59 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08620 |
| Вага | 2.22 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2588/1р-CZ |
| Вага | 1.48 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2620/1р-HRUB |
| Вага | 2.49 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2620/1р-HSPH |
| Вага | 2.57 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 40023 |
| Вага | 2.21 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 902-01373 |
| Вага | 5.62 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2614/1р-HSPH |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2614/1р-HRUB |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2579/1р-PSPH |
| Вага | 1.94 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2635/1р-QGR |
| Вага | 2.77 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Кварц, З каменями |
| Артикул | с09629 |
| Вага | 1.66 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09630 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 40014 |
| Вага | 1.59 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122906 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09628 |
| Вага | 3.03 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09631 |
| Вага | 3.41 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 317641121 |
| Вага | 0.91 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 316251121 |
| Вага | 3.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с09627 |
| Вага | 3.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 321141121 |
| Вага | 1.99 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 322873122 |
| Вага | 1.71 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 23493аг |
| Вага | 2.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 327081121 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 23099аг |
| Вага | 2.56 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 22955аг |
| Вага | 1.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 22878аг |
| Вага | 2.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 058310 |
| Вага | 2.01 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 323311121 |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |