| Артикул | с08915 |
| Вага | 1.93 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні), З каменями |
| Артикул | с08916 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні), З каменями |
| Артикул | 121304 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | с09407 |
| Вага | 5.58 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09296 |
| Вага | 3.04 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08216 |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09357 |
| Вага | 5.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08100 |
| Вага | 1.28 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08885 |
| Вага | 0.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09328 |
| Вага | 3.76 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09469 |
| Вага | 3.27 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06828 |
| Вага | 3.23 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09468 |
| Вага | 2.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09461 |
| Вага | 3.27 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09455 |
| Вага | 3.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с02316 |
| Вага | 1.54 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06364 |
| Вага | 3.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | с09442 |
| Вага | 3.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08101 |
| Вага | 1.27 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09450 |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09451 |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09391 |
| Вага | 1.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123277 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08917 |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні), З каменями |
| Артикул | с09390 |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09389 |
| Вага | 1.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09403 |
| Вага | 3.71 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09353 |
| Вага | 3.82 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08103 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08122 |
| Вага | 1.16 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |