| Артикул | 40069 |
| Вага | 0.44 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | з40069ч |
| Вага | 0.58 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09337 |
| Вага | 4.71 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | з40034к |
| Вага | 0.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | з40001к |
| Вага | 0.59 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09465 |
| Вага | 3.49 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09464 |
| Вага | 2.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09463 |
| Вага | 2.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09462 |
| Вага | 5.56 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05813 |
| Вага | 5.35 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09458 |
| Вага | 5.79 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08757 |
| Вага | 4.24 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с09394 |
| Вага | 6.03 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05963 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с09430 |
| Вага | 4.26 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09421 |
| Вага | 5.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09422 |
| Вага | 3.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с03511 |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06366 |
| Вага | 5.37 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с09415 |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09414 |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09413 |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2339/1р-PWT |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с09289 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с04925 |
| Вага | 3.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с04926 |
| Вага | 3.61 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 122079 |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (штучні) |
| Артикул | с09348 |
| Вага | 1.37 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06620 |
| Вага | 2.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |