| Артикул | 340131121 |
| Вага | 3.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с09048 |
| Вага | 2.89 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08732 |
| Вага | 1.91 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09061 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09062 |
| Вага | 2.88 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08045 |
| Вага | 1.84 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08025 |
| Вага | 0.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 335401121 |
| Вага | 0.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 34752421 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 36792421 |
| Вага | 1.46 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 341151121 |
| Вага | 3.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с02834 |
| Вага | 3.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Перли (натуральні) |
| Артикул | с02828 |
| Вага | 1.06 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с03916 |
| Вага | 6.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | с04476 |
| Вага | 3.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с04816 |
| Вага | 4.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с04935 |
| Вага | 7 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05182 |
| Вага | 2.23 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05195 |
| Вага | 2.39 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Димчастий кварц |
| Артикул | с02404 |
| Вага | 1.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Топаз |
| Артикул | с05980 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05237 |
| Вага | 3.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Перли (натуральні) |
| Артикул | с05296 |
| Вага | 4.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с06327 |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Опал |
| Артикул | с06323 |
| Вага | 2.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Аметист |
| Артикул | с06307 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Піроп (гранат) |
| Артикул | с06447 |
| Вага | 7.62 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06403 |
| Вага | 1.96 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с06405 |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |