| Артикул | с06768 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с07160 |
| Вага | 7.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05286 |
| Вага | 5.02 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06927 |
| Вага | 2.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07017 |
| Вага | 6.49 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | 122822 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05703f |
| Вага | 5.4 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с01934 |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | сб0349y |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 123019 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07458 |
| Вага | 5.33 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06940 |
| Вага | 4.2 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с07553 |
| Вага | 4.94 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | 123136 |
| Вага | 0.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07715 |
| Вага | 9.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | с07971 |
| Вага | 4.98 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08013 |
| Вага | 6.12 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | с08033 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні), З каменями |
| Артикул | с08021 |
| Вага | 1.21 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08111 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с08236 |
| Вага | 2.09 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с08300 |
| Вага | 1.46 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с08410 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08448 |
| Вага | 4.59 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08453 |
| Вага | 1.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08470 |
| Вага | 6.02 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08461 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08487 |
| Вага | 2.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |