| Артикул | с07710 |
| Вага | 7.13 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07768 |
| Вага | 3.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 400273E |
| Вага | 3.24 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07952 |
| Вага | 3.22 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні), З каменями |
| Артикул | с07959 |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07968 |
| Вага | 6.03 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 40008 |
| Вага | 2.54 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08105 |
| Вага | 5.27 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07044 |
| Вага | 8.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | сб0463ca |
| Вага | 0.97 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 40001 |
| Вага | 0.55 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08346 |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с08442 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08475 |
| Вага | 2.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08495 |
| Вага | 2.79 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05218 |
| Вага | 3.97 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Димчастий кварц |
| Артикул | с08587 |
| Вага | 5.19 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | с08535 |
| Вага | 4.4 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | с08573 |
| Вага | 4.31 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Топаз |
| Артикул | с08579 |
| Вага | 2.24 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08668 |
| Вага | 5.53 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08669 |
| Вага | 5.07 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08695 |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | с08699 |
| Вага | 4.17 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Піроп (гранат) |
| Артикул | с08728 |
| Вага | 1.96 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08729 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08806 |
| Вага | 2.62 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08810 |
| Вага | 5.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123358 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |