| Артикул | с05289 |
| Вага | 3.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Піроп (гранат) |
| Артикул | с05700 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с04530 |
| Вага | 3.31 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | сб0224са |
| Вага | 2.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | с06153 |
| Вага | 1.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 122178 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Піроп (гранат) |
| Артикул | сб0253sth |
| Вага | 2.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Сапфір |
| Артикул | с06265 |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06296 |
| Вага | 2.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Топаз, Топаз Лондон Блю |
| Артикул | с06391 |
| Вага | 5.91 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06305 |
| Вага | 5.87 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06448 |
| Вага | 9.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | сб0310lg |
| Вага | 5.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | с06604 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Топаз |
| Артикул | сб0333di |
| Вага | 1.16 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с06159 |
| Вага | 4.59 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні), З каменями |
| Артикул | с06819 |
| Вага | 5.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05748 |
| Вага | 5.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06946 |
| Вага | 5.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | с06938 |
| Вага | 2.87 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07016 |
| Вага | 1.42 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с07035 |
| Вага | 5.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06839 |
| Вага | 6.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07175 |
| Вага | 4.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122875 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07249 |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07317 |
| Вага | 6.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 123011 |
| Вага | 4.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |