| Артикул | с05042 |
| Вага | 1.97 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Піроп (гранат) |
| Артикул | 122841 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05811 |
| Вага | 5.52 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с07062 |
| Вага | 1.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07132 |
| Вага | 2.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07129 |
| Вага | 4.09 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06976 |
| Вага | 6.12 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07164 |
| Вага | 4.13 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07163 |
| Вага | 4.5 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07165 |
| Вага | 4.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06823 |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07178 |
| Вага | 4.12 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05043 |
| Вага | 1.88 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Аметист |
| Артикул | с07195 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122891 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07252 |
| Вага | 1.05 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07270 |
| Вага | 1.57 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07268 |
| Вага | 1.41 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07233 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07278 |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с1005k |
| Вага | 11.56 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Топаз |
| Артикул | с06562 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | с07301 |
| Вага | 1.35 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122926 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06786 |
| Вага | 7.19 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с06786d |
| Вага | 5.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с07325 |
| Вага | 2.35 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07346 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122858 |
| Вага | 5.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Топаз |
| Артикул | 122857 |
| Вага | 5.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Топаз |