| Артикул | сб0311ca |
| Вага | 0.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | сб0290sth |
| Вага | 4.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Демантоїд, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0291gl |
| Вага | 3.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Сапфір, З натуральними каменями |
| Артикул | с02891ч |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06233ч |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06406 |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0280ri |
| Вага | 2.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | 122548 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06504 |
| Вага | 1.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | сб0279ca |
| Вага | 1.96 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | с06455 |
| Вага | 2.94 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06550 |
| Вага | 3.49 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06538 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06503 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122540 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122597 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06519 |
| Вага | 7.05 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122634 |
| Вага | 4.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Онікс, З каменями |
| Артикул | с06710 |
| Вага | 3.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06699 |
| Вага | 2.43 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | сб0174ca |
| Вага | 10.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Чорні перли, З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | 122114 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122655 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | EDKU002 |
| Вага | 3.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с06074 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | сб0336ri |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с04245 |
| Вага | 5.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06675 |
| Вага | 1.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с05619 |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06817 |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |