| Артикул | 2112/1p-QSWB |
| Вага | 4.18 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Кварц, З каменями |
| Артикул | с1312 |
| Вага | 13.12 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750", Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | 121725 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123246 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | с08026 |
| Вага | 0.65 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123250 |
| Вага | 10.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Полімер, З каменями |
| Артикул | 583 |
| Вага | 2.62 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122804 |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | сб0402mi |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0415cha |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0436ca |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0412cha |
| Вага | 5.42 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0431ca |
| Вага | 2.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0397 |
| Вага | 1.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0408nl |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0390 |
| Вага | 1.37 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0389 |
| Вага | 1.43 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0420gl |
| Вага | 0.92 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Смарагд |
| Артикул | сб0429gl |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Смарагд |
| Артикул | сб0419gl |
| Вага | 1.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | сб0388 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Рубін |
| Артикул | сб0424gl |
| Вага | 4.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 202 |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123262 |
| Вага | 6.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 12623 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123264 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08110 |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с07279 |
| Вага | 1.28 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с4748кв |
| Вага | 3.31 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с4748топ |
| Вага | 3.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |