| Артикул | с09718 |
| Вага | 3.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с04414 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09707 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09702 |
| Вага | 4.35 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09701 |
| Вага | 5.87 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0655ri |
| Вага | 6.23 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08358 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08599 |
| Вага | 4.38 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08653 |
| Вага | 6.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09689 |
| Вага | 2.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09662 |
| Вага | 9.54 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08361 |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08838 |
| Вага | 0.74 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 316251121 |
| Вага | 3.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с09619 |
| Вага | 5.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09608 |
| Вага | 0.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с02964 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08541 |
| Вага | 2.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0609mi |
| Вага | 2.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0549mi |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с09588 |
| Вага | 5.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09575 |
| Вага | 3.16 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09573 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08881 |
| Вага | 1.89 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09565 |
| Вага | 3.86 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0641ca |
| Вага | 3.28 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с01275 |
| Вага | 3.81 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09564 |
| Вага | 7.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09562 |
| Вага | 4.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09548 |
| Вага | 4.49 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |