| Артикул | 2689/1р-PSPH |
| Вага | 1.69 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2678/1р-PSPH |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2498/1p-HSPH |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | 2527/1p-HSPH |
| Вага | 2.41 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2112/9p-HSPH |
| Вага | 2.49 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | 2512/1р-HSPH |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2497/1р-NSPH |
| Вага | 2.42 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |