| Артикул | 123548 |
| Вага | 4.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 902-00670 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123248 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122773 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123110 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 121953 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122793 |
| Вага | 4.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 12515 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122757 |
| Вага | 4.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122180 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 121482 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 122703цв |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122771 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122796 |
| Вага | 4.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122792 |
| Вага | 3.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
Ювелірні скриньки модниць постійно доповнюються різноманітними прикрасами. Зокрема всі звертають увагу на вироби цікавих форм, які додають образу оригінальності. Багатьом подобаються срібні сережки «Квіти».
Такі аксесуари виглядають просто неймовірно. Вам тільки залишається виділити час на ознайомлення. Це дозволяє додати будь-якому вбранню оригінальності.
В ювелірному різноманітті можна без проблем знайти красиві прикраси. Усі вони зможуть доповнити образ. Ваше завдання – визначитися з тим, що саме цікавить. Так можна виділити кілька цікавих моделей:
Багато хто віддає перевагу срібним сережкам «Квіти», де немає нічого зайвого. Просто красива фігурка. Це може бути контур чи повноцінний елемент.
Окремої уваги заслуговують вироби з камінцями. Це може бути один камінець чи цілий розсип. Іноді тут може бути використана ювелірна емаль.
Вам потрібно орієнтуватися на свої побажання. Ви зможете вдало доповнити будь-який образ.
Усі представлені вироби гідні доповнити будь-яку скриньку. Вам тільки потрібно подумати, що саме цікавить. Так ви будете задоволені своїм вибором.
Пусети, з англійською застібкою, протяжки – це далеко не всі срібні сережки «Квіти», які знайдете в асортименті. Вони мають вам пасувати. До того ж подумайте з тим, як часто будете носити прикраси. На кожен день вибирайте лаконічні моделі, де не буде зайвих деталей. Якщо хочете доповнити вечірній образ, то можете вибрати будь-які. Головне, щоб вони були зручними.
Срібло буде з покриттям чи без. Якщо говорити про покриття, то більшість віддає перевагу родованому. Воно додає блиску. Також тут може бути чорніння чи позолота.
Камінці можуть бути присутні не у всіх срібних сережках «Квіти». Якщо ж вони тут є, то подумайте про кількість і розмір. А ще не забувайте про основний колір. Іноді замість камінців може бути ювелірна емаль.
Виділивши час на ознайомлення, ви підберете неймовірні прикраси. З їх допомогою можна додати образу елегантності та ніжності.
Інтернет-магазин «Oniks» постійно пропонує новинки в каталозі. Для всіх товарів передбачені фото й описи, що значно спрощує ознайомлення. Усі прикраси продумані до найменших дрібниць і неймовірно виглядають. Для них надається фірмове пакування, тому це прекрасний варіант для подарунку.
Також ви не будете довго чекати замовлення. За декілька днів воно буде у вас. А ще ви можете самостійно відвідати магазин.
За допомогою срібних сережок у вигляді квітів додасте образу ніжності.