| Артикул | 123058 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123057 |
| Вага | 6.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123136 |
| Вага | 0.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 4936 |
| Вага | 4.44 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123210 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | OR138410 |
| Вага | 3.22 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 4904л |
| Вага | 1.07 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122492 |
| Вага | 6.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122496 |
| Вага | 6.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122558 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123009 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122991 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 2935/9р-GRAG |
| Вага | 3.56 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Агат, З каменями |
| Артикул | 2713/9р-HRUB |
| Вага | 3.26 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Рубін, З натуральними каменями |
| Артикул | 2935/9р-HSPH |
| Вага | 3.72 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | 2910/9р-GRAG |
| Вага | 3.33 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Агат, З каменями |
| Артикул | 2936/9р-QGR |
| Вага | 4.34 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Кварц, З каменями |
| Артикул | 2968/9р-GARN |
| Вага | 4.01 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Піроп (гранат), З каменями |
| Артикул | 2065/1р-CZ |
| Вага | 4.24 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123060 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123143 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123180 |
| Вага | 5.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 4960 |
| Вага | 2.29 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 40004 |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 40008 |
| Вага | 2.54 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 902-01376 |
| Вага | 2.56 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |