| Артикул | 7087 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123006 |
| Вага | 1.14 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7456р |
| Вага | 4.35 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123503 |
| Вага | 3.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123454 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123436 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 12750 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 12737 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 121481 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 121310 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт, Перли (штучні) |
| Артикул | 12868 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 12741 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 12025б |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 121892 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 121963 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | 121967 |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Топаз |
| Артикул | 121619 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 122083 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | 122169 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Турмалін |
| Артикул | 121959 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Кварц |
| Артикул | 121025 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | 121893 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 121862 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 12323 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 121482 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 122333 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 12644 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 12985 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 121621 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 122171 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Димчастий кварц |