| Артикул | 121990 |
| Вага | 5.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123006 |
| Вага | 1.14 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 12105а |
| Вага | 6.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 121313 |
| Вага | 7.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 121532 |
| Вага | 7.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 121895 |
| Вага | 10.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 12032 |
| Вага | 6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 121989 |
| Вага | 4.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122559 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122832 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122831 |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122892 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 121874 |
| Вага | 11.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
Ювелірне різноманіття вражає навіть вибагливих модниць. Вони мають можливість вдало доповнити скриньку. Серед усіх пропозицій виділяються срібні сережки «Кульки».
Такі прикраси привертають до себе увагу. Вам тільки залишається уважно ознайомитися з усіма пропозиціями. Це дозволить додати образу оригінальності.
В ювелірному каталозі всіх очікує безліч пропозицій. Саме тому ви маєте можливість підібрати багато пар. Зокрема варто звернути увагу на такі варіанти:
Лаконічно виглядають прикраси у вигляді пусетів. Такі вироби самі по собі невеликі за розмірами. Відповідно їх можно носити хоч кожного дня.
Цікаво виглядають прикраси, де срібні сережки «Кулі» у вигляді підвісок. Вони можуть бути різного розміру, тому вам потрібно добре продумати, як саме збираєтеся їх носити.
Серед представленого різноманіття у вас буде можливість підібрати красиві аксесуари. Вони стануть цікавою деталлю образу.
Ювелірний асортимент повністю у розпорядженні модниць. Відповідно потрібно проявити трохи уважності під час пошуку срібних сережок «Кульок». Зокрема не варто забувати про такі моменти:
Почніть з призначення. Для повсякденного носіння варто звернути увагу на лаконічні вироби. Тут не повинно бути великих деталей. Також можна придбати й дещо інші вироби з різними елементами.
Приділіть увагу наявності вставок. Якщо вони тут присутні, то це мають бути невеликі елементи. Ніщо не повинно обтяжувати прикрасу.
Не забувайте про дорогоцінний метал. Більшість віддає перевагу срібним сережкам «Кулям», де буде родована основа. Вона приваблює до себе холодним блиском. Також тут може бути чорніння чи позолота.
Враховуйте особливості зовнішності. Адже прикраси повинні вам пасувати. Якщо є така можливість, то приміряйте кілька різних пар.
Продумавши основні моменти, можна вдало підібрати срібні сережки «Шарики». Вони стануть доповненням різних вбрань.
В інтернет-магазині «Oniks» представлений величезний каталог. З ним можна ознайомитися завдяки фото й описам. Також можна поспілкуватися з консультантами для отримання додаткової інформації.
Усі прикраси відповідають стандартам якості. До того ж вони вражають красивим оформленням. А ще вам сподобається стильне пакування. Вам тільки залишається дочекатися доставки замовлення по Україні.
За допомогою срібних сережок «Шариків» ви зможете вдало доповнити будь-який образ.