| Артикул | с08406 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09683 |
| Вага | 5 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09682 |
| Вага | 5.12 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0715sm |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | с07981 |
| Вага | 1.75 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07435 |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08096 |
| Вага | 3.43 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08161 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07421 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09669 |
| Вага | 2.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09671 |
| Вага | 2.37 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07584 |
| Вага | 1.07 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07976 |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09670 |
| Вага | 1.84 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08358 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06453 |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07382 |
| Вага | 2.16 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08014 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08424 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08599 |
| Вага | 4.38 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07422 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07746 |
| Вага | 2.25 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09662 |
| Вага | 9.54 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09661 |
| Вага | 3.44 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08224 |
| Вага | 2.82 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09660 |
| Вага | 2.51 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09659 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09666 |
| Вага | 3.81 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09657 |
| Вага | 0.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09654 |
| Вага | 6.17 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |