| Артикул | с08518 |
| Вага | 3.71 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | с08516 |
| Вага | 2.78 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | с08533 |
| Вага | 3.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08553 |
| Вага | 0.83 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08589 |
| Вага | 5.17 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | с08627 |
| Вага | 0.73 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08713 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08700 |
| Вага | 4.37 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Топаз |
| Артикул | с06803 |
| Вага | 3.91 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08811 |
| Вага | 2.85 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08945 |
| Вага | 4.08 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
Ювелірна скринька модниць налічує безліч прикрас. Особливо багатьом подобаються сережки з жовтого золота. Їх представлено у величезній кількості. Це дає можливість підібрати багато різних варіантів.
Ваше завдання – добре подумати, які саме пари найбільше приваблюють. Ви зможете вдало доповнити будь-яку скриньку.
Ювеліри постійно пропонують різноманітні новинки. Ви будете приємно цим здивовані. Це дозволяє підібрати різноманітні вироби.
Пусети з невеликими камінцями по центру. Це певна ювелірна класика. Такими сережками з жовтого золота можна доповнити будь-який образ. Якщо говорити про сам камінець, то вам потрібно визначитися з кольором. Одним подобаються прозорі, інші хочуть додати яскравості. Також не забувайте про форму. Наприклад, дехто вибирає камінець у вигляді серця.
Сережки-кільця. Вам тільки варто визначитися з діаметром прикрас. Орієнтуйтеся на те, що більше пасує. Іноді обідок може бути прикрашений дрібними камінцями.
Протяжки. Вони дуже елегантні. Лаконічно виглядають моделі ланцюжкового типу. Оригінальніше виглядають варіанти, де присутні різні фігурки чи камінці.
З підвісками. Вони розгойдуються від найменшого руху голови. Тут можуть використовувати вставки однакового розміру чи різного.
Це далеко не всі сережки з жовтого золота серед наявного асортименту. Вони будуть вдалим доповненням скриньки.
Ювелірне різноманіття повністю у вашому розпорядженні. Кожен аксесуар красиво виглядає. Саме тому вам варто продумати основні деталі.
Ви підбираєте вироби для щоденного носіння чи для вечірнього образу? В першому випадку віддавайте перевагу лаконічним моделям. Тут не повинно бути масивних деталей. На вечір можна вибрати дещо інші вироби.
Не забувайте враховувати особливості зовнішності. Особливо це стосується форми обличчя. Просто не всі сережки всім пасують. Якщо є можливість, влаштуйте примірку. Також не забувайте про кольоротип.
Серед представлених сережок з жовтого золота ви підберете чудові варіанти. Вони стануть вдалим доповненням будь-якого образу.
В інтернет-магазині «Oniks» постійно розширюється каталог. Ви зможете з усім ознайомитися завдяки фото й описам. Якщо чогось не вистачає, то поговоріть з консультантами. Усі аксесуари неймовірно виглядають.
До того ж вам сподобається красиве пакування. А ще тут доступні ціни. Також не забувайте слідкувати за акціями.
Золоті сережки – це основа будь-якої ювелірної скриньки та вона зможе продемонструвати бездоганний смак.