| Артикул | с07469 |
| Вага | 2.33 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07534 |
| Вага | 2.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09710 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09709 |
| Вага | 3.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09642 |
| Вага | 2.19 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 322873122 |
| Вага | 1.71 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 333341421 |
| Вага | 2.39 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | 333843122 |
| Вага | 2.69 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 334391122 |
| Вага | 3.34 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 333821122 |
| Вага | 2.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 500047Е |
| Вага | 1.45 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08925 |
| Вага | 6.55 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | сб0666ca |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0485м |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с09567 |
| Вага | 3.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | сб0614cha |
| Вага | 4.7 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0608mi |
| Вага | 4.15 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08402 |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09532 |
| Вага | 11.49 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07996 |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08814 |
| Вага | 0.64 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07198 |
| Вага | 0.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08405 |
| Вага | 1.88 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05817 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | с09504 |
| Вага | 3.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05818 |
| Вага | 3.13 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | с09130 |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09451 |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08885 |
| Вага | 0.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09390 |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |