| Артикул | сб0428gl |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Топаз |
| Артикул | с08028 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 902-01360 |
| Вага | 3.06 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08283 |
| Вага | 2.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08244 |
| Вага | 5.48 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08242 |
| Вага | 3.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08455 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08479 |
| Вага | 4.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08585 |
| Вага | 5.77 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | с08772 |
| Вага | 3.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08889 |
| Вага | 5.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08900 |
| Вага | 4.97 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08921 |
| Вага | 2.39 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09019 |
| Вага | 4.45 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09032 |
| Вага | 6.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с03582 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с04813 |
| Вага | 6.07 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05287 |
| Вага | 4.12 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Топаз |
| Артикул | с06233 |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06410 |
| Вага | 3.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06533 |
| Вага | 1.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122613 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | 122680 |
| Вага | 9.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06880 |
| Вага | 5.41 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |