| Артикул | с06706 |
| Вага | 3.03 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122683 |
| Вага | 6.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06900 |
| Вага | 4.67 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | с07177 |
| Вага | 4.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07735 |
| Вага | 1.14 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07779 |
| Вага | 4.16 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05964 |
| Вага | 1.12 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06070 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06706ч |
| Вага | 3.05 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08407 |
| Вага | 1.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05485 |
| Вага | 3.62 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Малахіт |
| Артикул | с06365 |
| Вага | 5.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06861 |
| Вага | 4.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122772 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122878 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07663 |
| Вага | 4.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | с06352 |
| Вага | 3.01 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06829 |
| Вага | 4.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122788 |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07179 |
| Вага | 4.63 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07285 |
| Вага | 4.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | с07610 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07645 |
| Вага | 4.54 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | 158/1о |
| Вага | 3.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Онікс, З каменями |
| Артикул | 123362 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06172 |
| Вага | 4.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |