| Артикул | 122686 |
| Вага | 6.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07536 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08382 |
| Вага | 1.88 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | OR128220п |
| Вага | 2.45 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1145с |
| Вага | 4.45 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08918 |
| Вага | 2.49 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06831 |
| Вага | 4.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | с06814 |
| Вага | 2.45 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07212 |
| Вага | 4.98 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08456 |
| Вага | 2.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08459 |
| Вага | 2.45 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 121591 |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07798 |
| Вага | 5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05819 |
| Вага | 3.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | с06902 |
| Вага | 4.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | с07684 |
| Вага | 3.84 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07888 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с08578 |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123370 |
| Вага | 4.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08872 |
| Вага | 3.26 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с04488 |
| Вага | 4.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05620 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06182 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06901 |
| Вага | 4.39 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06950 |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07180 |
| Вага | 4.11 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07685 |
| Вага | 3.76 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07692 |
| Вага | 3.82 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07778 |
| Вага | 3.53 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08890 |
| Вага | 5.54 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |