| Артикул | с09631 |
| Вага | 3.41 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09632 |
| Вага | 3.72 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07519 |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 317641121 |
| Вага | 0.91 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 316251121 |
| Вага | 3.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с09627 |
| Вага | 3.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09633 |
| Вага | 3.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09623 |
| Вага | 5.85 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 321141121 |
| Вага | 1.99 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с07886 |
| Вага | 7.28 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 322873122 |
| Вага | 1.71 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с09622 |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09480 |
| Вага | 4.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 23493аг |
| Вага | 2.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 327081121 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08091 |
| Вага | 2.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08181 |
| Вага | 3.87 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 23099аг |
| Вага | 2.56 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 22955аг |
| Вага | 1.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 22878аг |
| Вага | 2.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 323311121 |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08197 |
| Вага | 1.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09617 |
| Вага | 1.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08297 |
| Вага | 2.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08240 |
| Вага | 4.48 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09619 |
| Вага | 5.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09545 |
| Вага | 5.31 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09616 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 333341421 |
| Вага | 2.39 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | 322983121 |
| Вага | 2.98 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |