| Артикул | с07654 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с07713 |
| Вага | 2.59 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 470619 |
| Вага | 1.24 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06726 |
| Вага | 4.05 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07728 |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07704 |
| Вага | 1.27 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07731 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07744 |
| Вага | 1.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 420400е |
| Вага | 2.24 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | сб0377ri |
| Вага | 1.95 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с07702 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0026caj |
| Вага | 7.16 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0370ca |
| Вага | 6.48 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0385z |
| Вага | 1.01 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0383z |
| Вага | 1.02 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0380z |
| Вага | 2.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | с07865 |
| Вага | 4.78 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с07863 |
| Вага | 1.74 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07864 |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07891 |
| Вага | 4.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с07955 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07954 |
| Вага | 4.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07973 |
| Вага | 1.02 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07218 |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07993 |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07978 |
| Вага | 2.12 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с1312 |
| Вага | 13.12 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750", Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | с07217 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07957 |
| Вага | 2.39 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08005 |
| Вага | 2.19 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |